Chybí vám viditelné lajky? Lze je zviditelnit doplňkem

Chybí vám viditelné lajky? Lze je zviditelnit doplňkem

Sociální sítě v posledních dnech či týdnech přinesly svým uživatelům celou řadu změn. K ne zrovna sympatickým změnám také přibylo zakrytí lajků čili označení “To se mi líbí” na Instagramu. Zatímco někteří lidé to hodnotí opravdu velice pozitivně, jiní nejsou toho stejného názoru. Mnohým lidem záleželo na počtu srdíček u příspěvků na Instagramu, když se však najednou počet srdíček ztratil, leckdo propadl panice.  

Jak jsme zmínili, jednou z aktuálních novinek je skrytí lajků čili takzvaných srdíček u jednotlivých fotografií na sociálních sítích. Důvodem toho bylo zakročení proti tomu, aby počet srdíček přestal ovlivňovat uživatele, aby se konečně soustředili uživatelé na svůj obsah na sociálních sítích. Jak jsme taktéž zmínili, ne všichni to přijali s otevřenou náručí.  

I když si mnozí lidé myslí, že s touto novinkou nelze nic dělat, není to tak. Pokud jste se stali závislými na počtu srdíček, pak máme pro vás dobrou zprávu. Lajky čili srdíčka pod instagramovými fotografiemi lze samozřejmě zase zviditelnit, a to doplňkem.  

Nový doplněk pro ty, kteří potřebují shromažďovat data o svých příspěvcích 

Jak již bylo zmíněno, mnohým lidem záleželo na počtu srdíček u fotografií, jelikož jim právě počet srdíček tvořil statistiky a data u jednotlivých příspěvků. Pokud i vám Instagram vydělává nemalé peníze, pravděpodobně chcete lajky vidět znovu. S tím pomůže zmiňovaný doplněk, který je užitečným nástrojem pro každého, kdo si potřebuje shromažďovat data o jednotlivých příspěvcích.  

Jak funguje nový doplněk pro Instagram?  

Nabízí se zároveň otázka, jak zbrusu nový doplněk funguje. Doplněk má fungovat tak, aby vytáhl pomocí zdrojového kódu všechny informace a vytvořil je znovu veřejnými. Je však třeba posléze na Instagram nahlížet skrze webový prohlížeč, ale je to možnost, jak znovu vidět počet srdíček u jednotlivých fotografií.  

Další články