Darujte svým blízkým dárek, a to přes Facebook!

dárek přes facebook

Díky internetu máme aktuálně život o něco jednodušší a díky sociálním sítím můžeme být v kontaktu s lidmi, kteří žijí například na druhé straně zeměkoule. Paradoxem je, že v poslední době trávíme tolik času na sociálních sítích, že jsme sice v kontaktu s těmi, kteří jsou od nás daleko, ale oddalujeme se od těch, kteří bydlí hned ve vedlejším bytě. Právě to je taková nevýhoda této dnes už nejrozšířenější sociální sítě, ovšem i přes tuto nevýhodu má zde svůj uživatelský účet zařízený opravdu každý. Dokonce i rodiče si zakládají své profily, protože chtějí vědět, co se děje v životech jejich dětí.

Nicméně je nutné podotknout, že Facebook jako takový se musí stále starat o to, aby překvapoval své uživatele. Přece jenom sociálních sítí je dnes habaděj a je nutné si uvědomit, že bez inovací a novinek se mohou začít uživatelé pěkně nudit. Bohužel to tak je, i když si to připouští jen nějaký ředitel nějaké sociální sítě. Facebook se nyní snaží přicházet s řadou novinek, které se budou týkat hlavně podpory prodeje, protože právě e-shopy jsou nyní to, z čeho se nejvíce čerpají zisky. Musíme se bohužel smířit i s tím, že nám do Messengeru přibudou nějaké reklamy, které jistě budou vadit, ale my s tím nic neuděláme. Co je však hezké a co možná oceníme, je dárek našim blízkým, který budeme moct pomocí Facebooku darovat.

Jak to bude fungovat a bude se jednat o skutečné dárky nebo jenom o virtuální radost?

Jedná se o jakousi novou aplikaci nazvanou Gifts, tedy dárečky, díky které budou moct uživatelé dělat jiným radost. Uživatelé si budou moci objednat, dále hned i zaplatit a také i odeslat své rodině, blízkým či přátelům nějaký dárek. Není to však jenom něco virtuálního, bude se jednat o skutečné reálné dary, které budou doručeny kurýrní službou. Kurýr dárek donese přímo do vlastních rukou.

Další články