Děsivé zajímavosti o Facebooku, ze kterých až mrazí

Děsivé zajímavosti o Facebooku, ze kterých až mrazí

Jak trávíte svůj den? Pravděpodobně velkou část svého volného času trávíte na sociálních sítích, což je v pořádku – je to zkrátka trend dnešní doby, i když je pravdou, že lidé na sociálních sítích tráví daleko více času, než je vlastně zdrávo. Pokud nechcete spadat do skupiny lidí, kteří tráví třeba na Facebooku hromadu svého času, možná vás odradí od sociální sítě děsivé zajímavosti, které o Facebooku mnoho lidí neví. Jaké zajímavosti to jsou? 

Jelikož se stala sociální síť Facebook naší součástí, respektive se stala součástí našeho každičkého dne, měli bychom o této sociální síti vědět více. Přece jenom si o nás denně zjišťuje množství informací, které rozhodně nejsou v bezpečí. I díky množství informací, jež o nás Facebook zjistil včera nebo vloni, se z obyčejné sociální sítě stává obrovský a velice mocný nástroj, který, kdyby se dostal do našich rukou, byl by naší zkázou, bohužel.  

Prozraďme si však další děsivé zajímavosti, díky kterým se člověk hned zamyslí nad tím, jestli je vhodné trávit na této sociální síti tolik svého volného času.  

Děsivé zajímavosti o Facebooku 

  • Věděli jste, že ve světě dochází k mnoha vraždám, jež jsou odůvodněny tím, že si někdo někoho vymazal z přátel? Je to tak jeden z nejbizarnějších důvodů vražd.  
  • Věděli jste, že vás Facebook neustále sleduje? Jak již bylo zmíněno, neustále jsou o vás zjišťovány nejrůznější informace a osobní data tak rozhodně nejsou v bezpečí. Facebook moc dobře ví, jaké stránky navštěvujete či podobně.  
  • Věděli jste, že Facebook stojí za vznikem depresí, které plynou z nízkého sebevědomí? Sociální síť Facebook zkrátka u člověka snižuje sebevědomí, respektive snižuje sebevědomí každému třetímu uživateli, ukazují statistiky.  
  • Věděli jste, že na Facebooku byste narazili na více jak třicet milionů mrtvých uživatelů? Ti si zkrátka po smrti nemohou smazat své účty. Pozůstalí jim na jejich zdi často píšou zprávy, v nichž se loučí nebo vzpomínají. 

Další články