Jak docílit toho, aby nám Facebook nevybíjel telefon?

vybíjení telefonu

Na sociálních sítích dneska trávíme většinu svého dne. Snažíme se být neustále v kontaktu s těmi, kteří jsou od nás daleko, ale na druhou stranu se oddalujeme od těch, kteří jsou takzvaně hned vedle nás. Na sociálních sítích v poslední době hrajeme hry, neustále se snažíme dostatečně se zviditelnit, je to skvělý nástroj pro reklamu. Nicméně málokdy si uvědomujeme, jak moc času na telefonu trávíme, dokud nám to nepřipomene tabulka, v níž se nám ukáže, že se nám baterie vybíjí.

Sice máme v dnešní době chytré telefony, ale na druhou stranu nejsou tak chytré, že by si poradily s rychlým vybíjením. Řada telefonů je dnes navržena tak, že i když se nám vybijí poměrně rychle, během hodinky je opět nabitý a v plné síle. Nicméně i přesto bychom uvítali něco, díky čemuž bychom mohli ušetřit trochu elektřiny.

Věděli jste o tom, že lze ušetřit baterku telefonu při používání Facebooku?

Pokud znáte Facebook, jistě na něm trávíte hromadu času. Pro rozvojové země byl dokonce navržen takový typ, během kterého se telefon při používání tak nevybíjel. Tudíž lidé z rozvojového světa mohli trávit čas na Facebooku jako my, ale nemuseli tak často telefon nabíjet. To by se popravdě hodilo i nám. Popravdě to mít můžeme – tato „odtučněná“ verze aplikace sociální sítě totiž není k mání jenom pro zmiňované rozvojové země, pro které byla navržena, ale také je tu pro nás ostatní.

Když se tato informace dostala na povrch, najednou tuto výhodnější aplikaci začalo využívat mnohem větší množství lidí. Není se čemu divit, vždyť aplikace má širší podporu samotného zařízení, má vestavěný Messenger a taky se těší menší spotřebě baterie i při používání mobilních dat.

Využívají to lidé hlavně tehdy, kdy jsou na dovolené mimo svůj stát

Než se zrušil roaming tak byla tato verze aplikace oblíbená i u lidí, kteří byli v zahraničí. Díky tomu, že aplikace šetřila data, tolik neplatili.

Další články