Facebook bude streamovat filmy i seriály do televize

Facebook bude streamovat filmy i seriály do televize

Facebook opět překvapuje. I když se proti němu vyzbrojil spoluzakladatel firmy, který už ve firmě nepůsobí, stejně si z toho Facebook hlavu neláme a chce přinést další novinku svým uživatelům. Tou novinkou má být možnost streamovat filmy a seriály do televize, což zatím nebylo možné. Mohli jste s přáteli sledovat video v jeden okamžik, tudíž jste měli dojem, jako kdybyste byli vedle sebe, nebylo však možné stremovat filmy do televize. A najednou to možné bude. Facebook tak opět překonává jakési potencionální hranice toho, kam až se může dostat a co všechno může uživatelům přinést.  

O streamování filmů a seriálů přímo do televize se mluvilo už nějakou dobu, ovšem zatím se nejednalo o potvrzené informace, spíše o spekulace. Nyní se však informace potvrdily a Facebook tak bude konkurovat Apple TV. Tedy má fungovat na styl Apple TV, ale navíc má mít inteligentní displej. Pro lidi to tedy znamená jediné, a sice můžou si pouštět nejrůznější služby i přes televizi, mohou videohovory přes televizi vést.  

Facebook bude dostupný na mnohých zařízeních, je to domluveno 

Se streamováním videí a seriálů to Facebook očividně myslí vážně. Potvrzuje to ostatně fakt, že se domluvil už s Netflixem, Hulu nebo s HBO na tom, aby jeho streamovací služba byla dostupná uživatelům. Taky se na tom domluvil s Amazonem a mimo jiné i se společností Disney. Produkt by podle všeho měl patřit do rodiny Portal, která je už na trhu dostupná.  

Přijdou další velké věci, ale neví se, jaké 

I když se může zdát, že je to na dlouhou dobu strop toho, čeho může Facebook dosáhnout, není to tak. Facebook se nechal slyšet, že hardwarové zařízení je jen začátek a tím to rozhodně nekončí. Přijdou další zařízení, ale zatím nebylo ani slůvkem naznačeno, co by to tak mohlo být za zařízení a co uživatelům přinese.  

Další články