Facebook jako další napodobenina? Nyní chce být jako Tinder

Facebook jako další napodobenina

Facebook se v poslední době chce zavděčit naprosto všem. Jenže zavděčit se všem vážně nejde. V současné době se na nás tedy vrhnula smršť novinek, a to nejen na Facebooku, ale právě i na Instagramu, což už je moc.

Mezi aktuální novinky se řadí aplikace pro děti – nebo spíše pro rodiče – která se jmenuje Messenger Kids. Jedná se o Messenger pro děti, díky kterému si budou moct psát s tím, koho rodiče schválí. Tato aplikace je pro děti do třinácti let a mohou si ji stáhnout přes rodičovský facebookový účet. Rodiče tak budou informováni o tom, s kým si píšou, což zvýší bezpečí dětí na sociálních sítích.

Kromě toho se začal Facebook pouštět do videí. Rozhodl se spustit testování kvalitnějších videí, a to 4K. Kromě toho spustil i novou aplikaci pro videoblogery, kteří si budou moct pomocí Facebooku vytvořit skutečně kvalitní video, do něhož budou moct přidat intro nebo jiné zvuky či písně. Taky se budou moct pohrát s efekty, které mohou různě měnit a kombinovat.

Stejně podobné novinky u videa najdete i na Instagramu, kde se zdokonalilo i živé vysílání.

A klasicky se Facebook snaží být jako někdo jiný. Což je už vážně běžné, zvykli jsme si na to.

S kým se nyní srovnává?

Nyní zkouší být jako aplikace Tinder. Navrhuje totiž to, že začne nabízet aplikaci, která by sloužila k domlouvání se přáteli na schůzkách.

Zatím je to jen ve zkušební verzi

Facebook v poslední době se hodně opakuje po jiných aplikacích, to je třeba zmínit. Ovšem je taky třeba zmínit i to, že všechny tyto „kopie“ jsou zatím jenom ve zkušební verzi, stejně jako facebookový Tinder.

Pokud by se však nová aplikace společnosti Facebook osvědčila, vznikla by skutečně věc, která bude fungovat stejně jako Tinder, tudíž by to fungovalo jako místo, kde si lidé domlouvají rande, kde se poznávají navzájem, kde se setkáváte s někým naprosto novým.

Další články