Facebook láká na novou funkci, která vám prozradí, kdo vás miluje či chce

Facebook láká na novou funkci, která vám prozradí, kdo vás miluje či chce

Sociální síť Facebook má za sebou už opravdu celou řadu přešlapů. Mnozí lidé už upustili od styku se sociální sítí, doslova smazali své účty. Facebook však stále bojuje a zkouší si udržet současné uživatele vší silou. Například nyní vytáhl na svět novou funkci, která je pro mnohé lidi opravdu zajímavá. Zmiňovaná funkce má totiž odhalit, kdo vás tajně miluje nebo kdo vás tajně chce.  

Lidé opravdu chtějí vědět, kdo je miluje. To je zkrátka veřejné tajemství. Jenže málokdo to kdy zjistí. Facebook proto nyní láká na novou funkci, která dokáže člověku říct, kdo obsedantně prohlíží váš profil na Facebook a kdo tak po vás nesmírně touží.  

Sociální síť Facebook si moc dobře uvědomuje, že lidé jsou zvědaví, že touží po tom vědět, kdo je miluje a kdo je má rád. Lidé díky tomu často objeví svého vysněného partnera. Jenže do nynějška se nemohlo nijak zjistit, jestli existuje někdo, kdo vás miluje. Nyní však bude hledání partnera a objevování lásky zase o něco snazší.  

Facebook jako nový konkurent Tinderu? 

Novou funkci chce Facebook konkurovat jiné seznamovací sociální síti, a tou je sociální síť Tinder. Sociální síť Facebook věří, že pokud budou lidé znát jejich ctitele, nebudou už muset chodit na Tinder, který je pro Facebook velkou konkurencí.  

To, že chce Facebook začít hrát hlavní roli v seznamovacím světě, to je všeobecně známé. Nyní to však nová a snad brzy spuštěná funkce dokazuje.  

Jak se aplikace jmenuje? 

Nová aplikace nese název Facebook Dating. V rámci této funkce bude možné využít i funkci Secret Crush, což lze volně přeložit jako “tajné zamilování” nebo “tajná láska”. A přesně díky této funkci budete vědět, jestli venku máte nějakého ctitele či nikoli. 

Také budete moct v rámci aplikace a funkce označit více lidí najednou, více lidem najednou budete moct říct, že je milujete. Nebudete muset sázet na jednu kartu, zájem budete moct jevit o více lidí.  

Další články