Facebook už v létě představí nové inteligentní reproduktory

Inteligentní reproduktory

Facebook se v současné době potýká s následky nedávného skandálu, který se týkal nízkého zabezpečení uživatelských účtů. Proto se snaží pozornost převést na něco zcela jiného, a sice na nové inteligentní reproduktory, které chce světu ukázat letos v létě.

Určitě jste zaznamenali skandál, který se stal v nedávné době a s nímž má co dočinění nejrozšířenější a zároveň i nejznámější sociální síť světa Facebook. Vyplynulo najevo, že během Trumpony kampaně se firma, jež na kampani pracovala, dostala k osobním údajům až padesáti milionů uživatelů Facebooku. Kdyby to společnost vlastnící sociální síť nepotvrdila, bylo by to slovo proti slovu, ovšem i sám Mark Zuckerberg, zakladatel Facebooku, přiznal, že sociální síť pochybila. Bohužel díky tomuto skandálu poklesla hodnota společnosti, akcionáři opouštějí svá a místa a kdo ví, co se bude dít dál.

Aby se však neřešil jen skandál, rozhodl se Facebook, že pozornost převede na něco jiného, na něco mnohem pozitivnějšího, co by mohlo opět zvýšit hodnotu společnosti. Společnost se rozhodla informovat o nových inteligentních reproduktorech, které se mají ukázat letos v létě.

Jak bude nové inteligentní zařízení vypadat?

Jedná se o produkty, které jsou zatím nazvány jen kódy Fiona a Aloha. Co se týče inteligentního reproduktoru Aloha, mělo by se jedna o zařízení s patnáctipalcovým displejem, které bude rozeznávat tváře a který by v sobě měl mít zabudovanou aplikaci Messenger. Dokonce má být reproduktor vybaven i možností videohovorů, ale to je zatím jen předmět spekulací.

Jak by měla vypadat Fiona?

Co se týče druhého zařízení, a sice zařízení Fiona, zařízení by mělo být mnohem menší a mělo by mít dotykový displej. Podle informací to má být jakýsi digitální asistent, ovšem více informací zatím bohužel není k dispozici. Do léta se však ještě nějaké informace určitě objeví.

Další články