Facebooková konference zrušena. Důvodem je koronavirus

Facebooková konference zrušena. Důvodem je koronavirus

S příchodem nového typu koronaviru se toho opravdu mnoho změnilo. Nejen, že došlo k velké nezaměstnanosti, ale také došlo ke zrušení mnoha kulturních i společenských akcí. Došlo samozřejmě také k zrušení i sportovních událostí a mimo jiné i ke zrušení řady konferencí, které byly dlouho očekávané. Nikdo zkrátka nechce pokoušet aktuální krizi a nikdo nechce onemocnět nemocí, na kterou se zatím nenachází lék. Celý svět se zkrátka semknul a bojuje proti nemoci, která se během malé chvilky stala strašákem ve skříni každého člověka, země i podniků.  

Jak jsme zmínili, z důvodu koronaviru došlo ke zrušení mnoha akcí i událostí. K těmto dlouho očekávaným událostem patřila také konference společnosti Facebook, která se měla konat během začátku května. Nedávno se však informovalo o jejím zrušení, ovšem účastníci se nemusí obávat, že by o konferenci cela přišli. Událost se totiž bude nahrazovat.  

Konference se měla konat v Kalifornii 

Konference společnosti Facebook patří ke každoročním událostem, na které se sjede řada vlivných i méně vlivných lidí. Letos ji měl tradičně uvádět sám zakladatel a také šéf společnosti Mark Zuckerberg, ovšem ani on se nerozhodl pokoušet onemocnění, proto se rozhodl ke zrušení celé konference, o jejíž náhradě se samozřejmě bude jednat a posléze také informovat. Veškeré novinky nebo informace určené vývojářům a obchodním partnerům se zkrátka budou prezentovat později nebo jindy.  

Bude několik menších střetnutí, také živé vysílání 

Jelikož některé informace zkrátka musí být sděleny, rozhodla se společnost Facebook zorganizovat několik menších střetnutí, ale především živá vysílání, která jsou asi nejbezpečnější formou komunikace. Veškeré informace týkající se těchto konaných akcí se budou aktualizovat a zájemci dostanou případné informace o čase konání do e-mailu.

Další články