Facebookové příspěvky do Newsfeedu jsou vráceny! Proč?

Facebookové příspěvky do Newsfeedu jsou vráceny

Dnešní svět žije díky internetu. Na internetu nacházíme skutečně mnoho informací, o nichž bychom se ani nedozvěděli, pokud bychom si je nevyhledali. Pomocí internetu si objednáváme nejen nábytek či elektroniku, ale taky oblečení či potraviny, což nám jenom šetří čas. Nicméně ať už na internetu děláte cokoliv, většinou máte otevřené i „okýnko“ se sociální sítí, kterou je nejčastěji právě Facebook. A právě tento lídr na trhu se sociálními sítěmi opět hlásí mnoho novinek!

Samozřejmě jelikož je Facebook nejrozšířenější sociální sítí, je třeba zmínit, že se o tento svůj post musí neustále starat, musí přinášet svým uživatelům (kterých je kolem dvou miliard) neustále novinky. Sice hromada novinek je naprosto k ničemu, ale někdy se najdou takové novinky, které lidi ocení a zamilují si je.

Například se zavedlo blokování příspěvků nebo jiného uživatele jenom na několik dní, kdyby vás aktuálně jeho obsah zkrátka znepokojoval. Kromě toho se Facebook rozhodl, že vrátí příspěvky stránek do Newsfeedu.

Proč?

Facebook začal opět výrazně publikovat nesponzorované příspěvky, takzvané Newsfeede. Ovšem to, proč se tyto příspěvky stránek opět vrátily, nikdo neví. Podle všeho je důvod nejasný, možná se opět jedná jenom o jakési testování, na jehož výsledcích se pak tyto příspěvky buď smažou, nebo vrátí natrvalo.

Zatím se k tomu nikdo nevyjádřil

Vypadá to, že je to však něco, čeho si nikdo neměl všimnout. Sociální síť Facebook se k tomu totiž nijak nevyjadřuje. Nikdo nepotvrdil, jestli se jedná či nejedná o testování, nikdo si ani není jistý, jestli je toto vrácení už trvalé či nikoliv.

Není skutečně zvykem, že se přijde na takovou novinku. Facebook veškeré své plánování, testování, novinky hlásí dopředu, aby je lidé zkrátka a dobře neustále zkoušeli, aby výsledky testování byly co nejpřesnější. Kdo ví, proč se příspěvky stránek do Newsfeedu vrátily, a kdo ví, na jak dlouho.

Další články