Hledáte wi-fi bez hesla? Facebook pomůže hledat!

wifi bez hesla

Většina lidí, hlavně mladých lidí, musí být neustále připojena na internetu. Sociální sítě jsou sice na jednu stranu skvělá věc, ale na druhou stranu si na nich pěstujeme závislost, což samozřejmě není zrovna dobré. Na sociálních sítích trávíme v průměru tři hodiny denně, ale u mnoha z nás je to bohužel mnohem vyšší. Nicméně pokud jsme na nějakém výletě, většinou se bez internetu obejdeme až do chvíle, kdy se rozhodneme informovat celý svět o tom, kde se nacházíme. To pak sháníme připojení k internetu naprosto kdekoliv – třeba i v lese.

Mnoho z nás si díky této nutnosti být stále online pořizuje datové připojení ke svému balíčku u telefonní společnosti. Právě tak si totiž všichni zaručí, že budou moct být k dispozici naprosto kdykoliv. To však není bohužel u všech. Někteří po datech netouží už jen z toho důvodu, že nechtějí připlácet za telefon. Jiní nejsou třeba zletilý k tomu, aby si upravili smlouvu se společností. Ať už je však váš důvod jakýkoliv, pak se zaměřte na to, že budete muset hledat volnou wi-fi síť, kterou má však většina rodin heslovanou. Pokud se však nechcete vzdát a chcete zkusit najít volné či otevřené internetové připojení, pak vám s tím konkrétně pomůže i Facebook.

Novinka, která uživatele potěší!

V poslední době jsme se na této sociální síti zvané Facebook mohli setkat s řadou novinek, která však nebyla přijata tak dobře, jak si všichni mysleli. Nyní však sociální síť přichází s novinkou, která rozhodně potěší, protože právě tato aplikace začne pomáhat všem těm, kteří se vždy shání po wi-fi připojení, jež je k mání, tedy bez hesla.

Bude se jednat o jakousi mapu, která bude zobrazovat pouze takové internetové připojení, které jsou oficiálně přiřazené k této internetové stránce. Celý seznam bude tak propracovaný, že najdete i volnou wi-fi síť malé podzemní kavárny. Je ale nutné mít svou vlastní stránku na Facebooku a správce této stránky musí potvrdit to, že jeho wi-fi je otevřená – tedy volně dostupná veřejnosti.

Další články