Instagram se pyšní novou aplikací

Instagram se pyšní novou aplikací

Není to tak dávno, co aplikace Instagram spadla pod křídla společnosti Facebook. Mnozí lidé si však stále ještě neuvědomují, že další gigant na poli aplikací se stal součástí nejznámější a nejvyužívanější sociální sítě. V současné době je Instagram opravdu hodně využívaný, nemůžeme se divit tomu, že ho chtěl Facebook do svého portfolia. I když Instagram změnil svého majitele, rozhodně nelení, hlásí zbrusu novou aplikaci, kterou můžete najít pod názvem “Threads”.  

Nová aplikace je specifická tím, že se zaměřuje na chat, fotografie a také na automatické statusy. Vznikla tedy hlavně kvůli osamostatnění soukromých zpráv z hlavní aplikace, aktuálně najdete aplikaci ke stažení jak v Google Play, tak v App Storu.  

Jak vypadá aplikace 

Pokud byste si aplikaci stáhli, hned po prvním spuštění vás jakožto uživatele provede svými všemi funkcemi. Se seznamu vašich sledujících si můžete vybrat nejbližší přátele, z nichž se sestaví chat a vy s nimi můžete snadno komunikovat. Samozřejmě zprávy zůstanou zároveň i v hlavní aplikaci v takzvaném Directu, nezmizí a nepřevedou se do nové appky. Upozornění na zprávu a oznámení zprávy však bude přicházet jen z aplikace Threads.  

Uživatel si také bude moct vybrat jedince, kterým bude moct posílat takzvané rychlo-záběry. Ty budou moct být automaticky odstraněné po prvním zhlédnutí nebo se budou moct prohlížet opakovaně.  

Aplikace v moderním designu 

Výhodou zmíněné aplikace je zejména to, že má velice vkusný a moderní design. Velmi se podobá appka klasickému Messengeru. Základem je fotoaparát, který bude spuštěn hned po spuštění aplikace.  

Celá nová aplikace podporuje hlavně komunikaci ve skupinách, uživatelé si jednotlivé aplikace budou moct barevně upravit a změnit, jak je jim to příjemné a milé.  

Nabízí se tedy otázka – stáhnete si zbrusu novou aplikaci i vy? 

Další články