Jaké jsou aktuální novinky aplikace Facebook?

aktuální novinky

Pokud byste zkoumali mobilní telefon mladých lidí, většinou byste hned na úvodní stránce našli řadu aplikací, které mají všichni stejné – jsou to aplikace oblíbených sociálních sítí. Jsou to hlavně aplikace Instagram, Twitter, Snapchat a samozřejmě také Facebook, což je dnes ta nejrozšířenější síť vůbec. Facebook díky tomu, že je dnes nejrozšířenější, se musí neustále snažit o to, aby si svou vedoucí pozici udržel, proto přináší řadu novinek, v něž doufá, že uživatele zaujmou.

V poslední době vyplynulo na povrch jenom to, že se nám reklamy dostanou do Messengeru, ale tuto zprávu na druhý den opět odvolali, protože se nakonec Facebook rozhodl bojovat proti těmto nepříjemným reklamám. Nicméně co se týče fotoaparátu, který se okopíroval z Instagramu, tak právě kolem něj se točí aktuální novinky.

Co nás ve fotoaparátu čeká?

Aktuálně můžeme v aplikaci Facebook ve fotoaparátu zhotovit panoramatické fotografie. Právě tyto fotografie budete moct taky použít na hlavní zeď nebo v nich budete moct označit své přátele, pokud se na daném místě s vámi třeba nachází a budete to chtít celému světu dát vědět.

Tato novinka byla zavedena z jednoho prostého důvodu, a sice proto, že jsou panoramatické fotografie v dnešní době čím dál populárnější. Budete moct nyní tedy nově i na Facebooku zhotovit 360stupňové snímky, které jsou typické pro iOS a taky pro Android. Windows to zatím bohužel nepodporuje a pro Windows to zatím není určeno.

Ke všemu vám stačí jedno modré tlačítko!

K vykouzlení nádherné panoramatické fotky vám stačí jenom jedno jediné modré tlačítko. Po vytvoření fotografie vám na celém panoramatu vyjede začáteční bod. Samozřejmě budete moct i tyto fotografie sdílet na časové ose či je budete moct zařadit do svého alba. Snímky se budou dát přibližovat, budete je moct využít jako titulní fotografii na svém profilu.

Další články