Jaké jsou nejpoužívanější smajlíky na Facebooku?

smajlíky na fb

Pokud jedete hromadnou dopravu, jistě si všimnete lidí okolo sebe, kteří se však nebaví sami se sebou, ale naopak sledují displej svého telefonu a nepřetržitě ťukají do displeje. Po bližším zkoumání hned objevíte modré kolečko Messengeru, které značí, že se opět tráví čas na sociálních sítích, které jsou dnes naším každodenním společníkem. Facebook je právě ta sociální síť, která je dnes nejrozšířenější a nejoblíbenější vůbec, proto se není čemu divit, když lidé neustále odpovídají svým přátelům na Messengeru.

V poslední době se právě při psaní zpráv, tedy při komunikaci v této aplikaci, objevil jakýsi boom ve smajlících, které můžete používat. Smajlíci vždy vyjadřují přesně to, jak se cítíme, navíc dnes už jsou v takové podobě, která doslova a do písmene vyjadřuje naše aktuální myšlení. Nemusíme tedy psát ani slovo, ale jenom stačí, abychom poslali nějakého vystihujícího smajlíka a je vystaráno.

Právě smajlíci se staly naším nejlepším kamarádem, pokud jde tedy o psaní zpráv v Messengeru. Jací jsou však podle aktuálních statistik nejpoužívanější? Kteří nejvíce a nejčastěji vystihují naše pocity?

Smích a láska – to je to, co lidé nejvíce používají

Na internetu se setkáme s mnoha statistikami a s mnoha průzkumy, které se zaměřují na nejpoužívanější smajlíky vůbec. Nyní však vyplynul na povrch další takový průzkum, který se zaměřoval na aktuální nejvíce používané emotikony. Kupodivu se na první příčce této sociální síti umístil ten smajlík, kterého známe smějícího se slzami v očích. Není se čemu divit, když právě tento smajlík je jeden z nejpoužívanějších, vždyť zračí nejen ironii, ale také i výbuchy smíchu.

Druhým v pořadí je potom smajlík, který má místo očí srdíčka, tedy zamilovanost, úžas, láska, krása. Tento emotikon je používaný hlavně tehdy, kdy se komentují fotky přidané jinými uživateli. Pokud vás zajímá i třetí pozice, pak tuto příčku obsadila pusa se srdíčkem. Láska tedy kvete na celém Facebooku!

Další články