Jaké novinky se aktuálně chystají na Facebooku?

facebook novinky

Každý z nás denně tráví na počítači hromadu času. Někteří hledají otázky na odpovědi, jiní se zaměřují na novinky ve světě či v České republice. Ať už pomocí internetu prohlížíte jakoukoliv stránku, v jiném okně máte spuštěnou i internetovou stránku sociální sítě Facebook. Pokud ne, pak máte v mobilním telefonu zapnuté internetové připojení a sledujete Facebook tam. Tato sociální síť se stala dnes jakýmsi každodenním společníkem každého z nás. Díky ní jsme však často v kontaktu s těmi, kteří jsou od nás daleko, ale na druhou stranu nás velmi často vzdaluje od těch, kteří jsou v naší těsné blízkosti.

Nicméně Facebook díky své popularitě a oblíbenosti je zkrátka nucen si své uživatele držet, protože nyní jsou opravdu kruté konkurenční boje, které se vztahují na tuto oblast. Sice si Facebook drží svou pozici, ale musí přicházet stále s dalšími inovacemi a novinkami, aby si své klienty udržel. V poslední době přicházel do světa s různými novinkami, které však většinou neobstály a nesklidily takové úspěchy, po jakých se toužilo. Nyní však se dvěma novinkami, které budou brzy spuštěny, jistě uspěje, protože ty mají vážně grády!

1. Přibude nové tlačítko!

Když se nám objevila nějaká fotka nějakého známého, většinou jsme měli chuť dát „To se mi líbí“. Během posledních let se spustil také velký hit v podobě tlačítka opačného významu, ale ta se oficiálně nikdy nespustila. Nyní přibyly k tomuto tlačítko pozitivního významu emotikony, které tak ukazují konkrétní názor na daný příspěvek. V blízké době se však uživatelé Facebooku mohou těšit ještě na další novinku, a tou je tlačítko „Want“ neboli „Chci“. Jedná se o tlačítko, které má zlepšit propagaci výrobků, služeb a má podpořit i jejich samotný prodej. Díky takovému kliku se pak dostanete do jejich e-shopů nebo na jejich webové stránky, přes které si tak hned můžete koupit jejich výrobek.

2. Nové sbírky již brzy k dispozici!

Kolem prodeje se taky točí druhá novinka, která se ale zaměřuje na elektronické katalogy s produkty. Jedná se o funkci Collections, neboli sbírky, díky kterým si tak lehce budete moct prohlížet a pročítat elektronické katalogy svého oblíbeného e-shopu.

Další články