Lze nebo nelze zablokovat Zuckergebrga?

Lze nebo nelze zablokovat Zuckergebrga

Sociální sítě nám dnes nabízejí mnoho. Například takový Facebook – jsme v kontaktu s těmi, které máme daleko. Sice jsme najednou vzdálení těm, které máme blízko, ale to už je pro mnohé lidi vedlejší. Díky Facebooku poznáváme nové lidi, ale samozřejmě mnoho lidí se může skrývat za identitou někoho zcela jiného. Pokud na někoho takového narazíte, většinou se rozhodnete ho zablokovat. Ale to bychom to nebyli my, kdybychom jen tak z legrace nezkusili zablokovat někoho známého – třeba zakladatele Facebooku, Marka Zuckerberga.

Ovšem u zakladatele Facebooku to nebude tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Pokud se řadíte k těm, kteří si vyzkoušeli tohoto člověka zablokovat, tak moc dobře víte, že je to takřka nemožné. Jeden z pěti nejbohatších lidí světa si zkrátka svůj facebookový účet uměl dobře pojistit.

Mark Zuckerberg jako jediná imunní osoba proti zablokování

Tento člověk je snad naprosto jediným člověkem, který nejde na známé sociální síti zablokovat. Je to škoda, protože mnoho lidí by si ho nejradši zablokovalo. Na svém facebookovém profilu je totiž poměrně aktivní a sdílí jeden příspěvek za druhým. Některý nestačí, když ho „přestanou sledovat“, ale rovnou ho chtějí zablokovat, jenže to jim tak lehce nepůjde.

Co se stane, když ho zkusím zablokovat?

Jestliže byste to zkusili, tak by se vám ihned zobrazilo upozornění, které by vám sdělovalo, že není možné Marka Zuckerberga zablokovat. K tomuto upozornění vám taky vyjede smějící se fotka samotného Zuckerberga, který se vám tímto doslovně vysmívá.

Zatím je to opravdu jediný člověk, u kterého se ukázalo, že je vůči zablokování imunní. Kdo ví, třeba se v budoucnu najdou další lidi, kteří budou mít „tento dar“. Je ale zvláštní, že je imunní jenom on, ale třeba jeho manželka nebo třeba ředitelka Facebooku nikoliv. Asi nepatří mezi „vyvolené“.

Další články