Messenger a jeho další novinky

Messenger a jeho další novinky

Facebook jakožto sociální síť už nepoužíváme tak moc jako sociální síť Messenger, která pod něj spadá. Díky Messengeru můžeme být v kontaktu s lidmi, kteří jsou od nás daleko nebo kteří jsou naopak i hned vedle nás. V případě, že jste na Messengeru denně, určitě vám neuniknou novinky, které se této sociální sítě týkají. Například vám jistě neunikl nový vzhled nebo to, že se testuje rychlé mazání už odeslaných zpráv. Další novinkou je možnost přímých odpovědí na zprávy. 

Pokud již máte nově aktualizovaný Messenger, možná jste novinku už zaregistrovali. Společnost Facebook totiž novou aktualizaci aplikace už provedl, novinku v podobě přímých odpovědí na zprávu tak lze už využívat. Předcházející zpráva se tak při přímé citaci zobrazí vedle odpovědi. 

Přímé odpovědi na zprávy jsou tak v podobě citací, kdy je možné citovat jak texty, tak obrázky, videa i GIFy, které se staly za poslední dobu velice, velice populární. 

Jak funkce funguje? 

Odpovědět přímo nějakou citací je naprosto jednoduché. Stačí, když po zprávě, na kterou chcete citovat, potáhnete zleva doprava. Nad textovým polem se objeví ve spodní části obrazovky informace, že reagujete přímo na konkrétní zprávu. A pak, jak již bylo zmíněno, je možné citovat texty, videa, GIFy nebo obrázky. 

Novinka je dostupná pro všechny 

Je třeba konstatovat, že tato novinka je dostupná naprosto pro všechny. Nejedná se o žádnou zkušební verzi, není to jen funkce pro Američany. Je to funkce dostupná pro všechny, kteří si už aktualizovali aplikaci Messenger ve svém mobilním či jiném zařízení. 

Už jste vyzkoušeli jednu z posledních novinek sociální síti Facebook, respektive novinku oblíbeného Messengeru, nebo se necháte předhonit rychlejšími jedinci, kteří se pak budou s novinkou vytahovat? Neváhejte a aktualizujte si aplikaci Messenger.

Další články