Možnost platby PayPal i přes Facebook!

Možnost platby PayPal přes Facebook

Nakupování přes internet je dnes velice populární. Dnes nakupuje přes internet skutečně každý a není se čemu divit, vždyť právě to je možnost, jak ušetřit trochu času. Navíc je to rychlé a hlavně pohodlné, tak proč na internetu nenakupovat. Nejčastěji si kupujeme oblečení, ale taky i nábytek nebo potraviny – právě potraviny jsou aktuálně velký hit! Nicméně v poslední době se ukazuje, že už konečně upřednostňujeme placení kartou, což je daleko rychlejší, než kdybychom platili jiným podobným způsobem. A často k tomu placení kartou online využíváme právě platební bráno PayPal, s níž začal v nedávné době spolupracovat i Facebook.

Facebook je v poslední době poměrně aktivní. Není se čemu divit, vždyť je to dneska nejrozšířenější sociální síť, která si musí stále udržovat své fanoušky, své uživatele. Proto každým dnem pro nás chystá mnoho zajímavých novinek, které ocení jistě každý uživatel.

Například nyní se do světa vypustila zpráva, že do Messengeru byla přidána možnost platby přes PayPal.

Co je PayPal?

PayPal je platební brána, kterou využívají hlavně v zahraničí, ale už i v Česku se stává velice populární. Je to zkrátka rychlé placení vašeho nákupu, kdy se jenom přihlásíte ke svému účtu a kliknete na „zaplatit“. V tom momentu se platba blesku rychle pošle na účet prodávajícího, vám se bez jakéhokoliv ověřování odečte z účtu a balíček je poslán hned v ten den nebo následující pracovní den.

Je to zkrátka rychlost, kterou si zamilujete. A právě tuto možnost nyní přidal Facebook do své aplikace Messenger.

Zatím jen ve Spojených státech

Bohužel do Česka se nám ještě tato novinka nedostala, ale je to asi všem jasné, když u nás ještě není tato platební brána tak rozsáhlou a rozšířenou. Zatím tato nová funkce funguje jenom ve Spojených státech amerických, a to jenom na operačním systému iOS.

Podle aktuálních informací je tato služba velice chválená, protože je to možnost, jak můžete své pohledávky zaplatit opravdu rychle, aniž byste opouštěli oblíbený Messenger.

Další články