Přejmenování Instagramu a WhatsAppu na spadnutí

Přejmenování Instagramu a WhatsAppu na spadnutí

Když se řekne, že se stal průšvih, většinou za tím stojí sociální síť Facebook, respektive celá společnost Facebook, která se už nějakou dobu snaží hledat jakési hranice, které překračuje, a zkouší tím tak trpělivost všech uživatelů sociální sítě. Za dalším blížícím se skandálem opět stojí Facebook. Společnost se totiž rozhodla přejmenovat Instagram a WhatsApp, a to hlavně proto, aby bylo jasné, že obě aplikace spadají taky pod křídla společnosti Facebook. Jenže uživatelé to nechtějí. Pravdou však je, že se nejedná o obrovskou změnu, je to jen kosmetická úprava, dalo by se říct.  

Možná jste ještě neslyšeli o tom, že má dojít k přejmenování sociálních sítí Instagram a WhatsApp. Pravděpodobně se divíte a v duchu protestujete. Ovšem je to opravdu tak. Společnost Facebook si chce zkrátka připsat veškeré zásluhy za úspěšný růst služeb.  

Změna, která překvapila 

Změna, která jistě překvapila nejednoho uživatele sociálních sítí, je doslova na spadnutí. Jelikož si chce společnost Facebook oficiálně připisovat úspěchy aplikací Instagram a WhatsApp, rozhodla se je definitivně dát pod svá křídla, a to tak, že je trochu přejmenuje. Jak jsme však zmínili, jedná se jen o kosmetické úpravy, není to nakonec nic závratného, jak si možná řada lidí myslí.  

Jak se změní názvy jednotlivých aplikací? 

Ptáte se, jak se bude Instagram a WhatsApp vlastně jmenovat? Jejich jména zůstanou stejná, jen se za ně dopíše “from Facebook”. Jak jsme zmínili, kosmetická úprava, ovšem podle nás trochu zbytečná. Ke změně jména však dojde jak v samotných aplikacích, tak v externích službách, jako jsou třeba softwarové obchody.  

I když se mnohým lidem může zdát, že to není žádná velká změna, pro společnost Facebook to velká změna je. Aplikace najednou nebudou moct pracovat samostatně, jako tomu bylo do nynějška. Volnosti budou krapet přistřižena křidélka.  

Další články