Promujte mobilní aplikace skrze Facebook. Vyplatí se to

Promujte mobilní aplikace skrze Facebook. Vyplatí se to

Zejména v posledních letech jste mohli zaregistrovat nárůst zájmu o mobilní aplikace. Mobilní aplikace začala drtivá většina podniků využívat ve svůj prospěch, zjistilo se totiž, že se jedná o opravdu skvělý marketingový nástroj, který přináší ovoce. V případě, že jste si v nedávné době také nechali zřídit mobilní aplikaci na míru od společnosti Appkee, určitě ji chcete zpropagovat. A s tím vám pomůže sociální síť Facebook, která je na promování aplikace jednou z nejlepších cest, a to díky propracovanému cílení a jednotlivým nástrojům. 

Zpropagovat aplikaci přes FB se vyplácí

V minulosti se o tom ostatně přesvědčila řada podniků a firem, kteří se rozhodli přes Facebook zpropagovat mobilní aplikaci. Díky tomuto se snadno nalákají noví klienti a uživatelé, navíc se tímto krokem vzbudí aktivita už u stálých klientů či zákazníků. Propagovat na Facebooku svou mobilní aplikaci je rozhodně lepší, než propagovat ji skrze jiné platformy. Důvodem toho je především fakt, že Facebook ví o svých uživatelích daleko víc než jakákoli jiná platforma, kterou využíváte. 

Cílení hraje ve váš prospěch

Facebook je známý svým přesným a efektivním cílením reklamy, skrze kterou můžete zpropagovat i svou mobilní aplikaci, kterou jste chtěli informovat občany nebo skrze kterou jste chtěli dosáhnout vyšších zisků.

Cílení funguje efektivně jak na mobilních telefonech s operačním systémem Android, tak také na zařízeních, které mají operační systém iOS. Mnozí lidé se domnívají, že cílit na uživatele iPhonů a podobných zařízení se nevyplatí, jelikož uživatelů Androidu je stále ještě více než uživatelů zařízení s operačním systémem iOS. 

Díky zmiňovanému cílení reklamy také podstatně zúžíte spektrum uživatelů, které chcete oslovit. Zaměřte se především na ty, kteří jsou vaší cílovou skupinou čili které se vám vyplatí oslovit, na které svými produkty nebo službami cílíte.

Další články