Sociální sítě trápil výpadek

Sociální sítě

Jako by toho za poslední dobu nebylo málo. Facebook se stále ještě nevzpamatoval z toho, že dovolil, aby data uživatelů byla využívána kdo ví, k jakým účelům. Navíc se stále nepodařilo získat zpátky uživatele, který odešli právě díky zmiňovanému přešlapu. Kromě toho si nyní řada lidí začala stěžovat na výpadek, který Facebook postihl. Tedy nejen Facebook, ale také další sociální síť, kterou Facebook vlastní. Tou sítí je sociální síť Instagram, která vypadla stejně jako on.

Výpadky jsou bohužel stále aktuální, ale dalo by se říct, že kolují po celé Evropě. Výpadky jsou vždy zaznamenány na jednotlivých koncích světa, pak se zase přesunou do Evropy. I když se zdálo, že Facebook má výpadky pod kontrolou, není to tak úplně pravda. Většina lidí se upokojila, když Facebook vydal zprávu, že je vše v pořádku, ostatně následovala zpráva, že se stále neví, co za problémem vězí. A neví se to bohužel doposud.

Výpadky, které se dostali i k nám či na Slovensko

V nedávných dnech jsme také mohli zaznamenat výpadky zmiňovaných sociálních sítí stejně jako naši sousedé. I ty trápily výpadky. Nicméně je nutné uvést na pravou míru, že situace se rozhodně nemusí týkat všech uživatelů. Našli se jedinci, kterým sociální sítě fungovali zcela bez problémů.

V některých případech se dokonce jen nezobrazoval obsah, a to ani na Facebooku, ani na Instagramu. Někteří uživatelé zase tvrdí, že se ukazují jen dva příspěvky ze stovky.

Problém, který je stále záhadou

Jak jsme zmínili, stále není jasné, co za tím vším vězí. Hlavní je však říct, že i když z počátku výpadek dopadl jen na Facebook a Instagram, nyní se tímto výpadkem trápí i správce stránek na Facebooku, a sice Page Manager.

A co vy? Zaznamenali jste výpadek nebo se radujete z toho, že vás výpadek minul? Snad se vše brzy vyřeší a výpadek vás už ani nezasáhne.

Další články