Straníte se novému Facebooku? Brzy bude povinný

Straníte se novému Facebooku? Brzy bude povinný

Vývojáři společnosti Apple zkrátka pracují jako o závod, aby mohli svým uživatelům přinést novou podobu oblíbené sociální sítě. Zatím to ale vypadá tak, že se řada lidí nové podobě Facebooku straní. Lidé mají v úmyslu neaktualizovat si aplikaci a nepoužívat tak re-designovou verzi sociální sítě. Jenže pravdou je, že tato nová verze má být podle všeho povinná. A tak se modernímu provedení sociální sítě opravdu nevyhneme.  

Podle všeho bychom se nové verze měli dočkat během brzkých pár dní. Facebook sliboval, že nový moderní design sociální sítě bude dostupná pro každého od letošního září. A jak tedy bylo zmíněno, nový Facebook bude povinný.  

Se starou verzí se ještě budeme chvíli potkávat 

Je však třeba říct, že se se starou verzí budete moct v mnoha situacích setkávat. Co se totiž týče webové moderní verze, ta ještě není kompletně re-designovaná. Na ní stále vývojáři společnosti aktivně pracují, tudíž je jen otázkou času, kdy bude všechno hotové kompletně.  

Co přináší nový vzhled sociální sítě? 

S novou, re-designovou podobou sociální sítě, kterou lze označit za královnu sociálních sítí, se pojí samozřejmě i řada novinek. Otázkou zůstává, jaké novinky tedy máme očekávat, pakliže dojde k aktivaci nového vzhledu.  

Hned po aktivaci nového vzhledu Facebooku vás zaujme to, že si můžete vybrat, zdali chcete používat standardní bílou šablonu nebo jestli dáte přednost barevnému zpracování sociální sítě. Očekávejte také změnu tlačítek nebo změnu popisů jednotlivých položek a nastavení.  

Velkou změnou prošel i vrchní panel, který je zcela re-organizovaný. Vyhledávání je nově vlevo, zobrazení zpráv jsou taktéž zcela nalevo. Možná tedy nějakou dobu budete v novém provedení Facebooku pátrat a hledat. Stejně tak i menu je posunuté a posunutí se dočkaly i notifikace. 

Další články