Z Facebooku se stane seznamka

Seznamka na FB

Na sociální sítích trávíme skutečně hodně svého volného času. Je to zejména z toho důvodu, že díky sociálním sítím stále udržujeme vztahy s těmi, kteří jsou od nás daleko. Bohužel je nutné podotknout, že se oddalujeme od těch, kteří jsou přímo vedle nás. V současné době je tou nejznámější sociální sítí Facebook, který v nedávné době čelil nepříjemným problémům. Nedávno se ukázalo, že na Facebooku nejsou naše osobní údaje v takovém bezpečí, v jakém jsme si mysleli, že jsou. Facebook se však snaží chyby napravovat a přináší i mnoho novinek, které potěší zejména nezadané. Z Facebooku by se totiž mohla stát seznamka.

Facebook se už nyní výrazně podílí na tvorbě a rozpadech lidských vztahů. Ve Spojených státech amerických může Facebook dokonce za každý třetí rozvod. Samozřejmě se díky Facebooku dal každý druhý či třetí pár dohromady.

Dalo by se říct, že Facebook šťastným vztahům skutečně přeje. A nyní se rozhodlo, že se z něj stane seznamka. To však neznamená, že se tato sociální síť nějak změní. Zůstane naprosto stejná, jenom si budete moct zapnout nový nástroj, kterým je takzvaný „seznamovací profil“.

Nová funkcionalita pro nezadané přichází

Facebook tedy zůstane naprosto stejný, jaký je nyní. Přibyde jen jediná nová funkce, kterou je zmiňovaný „seznamovací profil“. Jedná se o speciální službu pro nezadané, kteří chtějí pomocí této sociální sítě najít partnera.

Když si zapnete tuto funkci, váš profil se změní na speciální typ profilu, kde bude jenom jméno bez příjmení. Dojde tak k zachování osobních údajů.

Zuckerberg zaručuje stoprocentně zabezpečená data

S touto novou funkcí se však pojí i obavy, které souvisí s nedávnými ukradenými údaj. Nedojde k tomu znovu? Sám Mark Zuckerberg se však zaručuje za to, že nyní budou všechny osobní údaje a osobní informace o uživatelích stoprocentně v bezpečí.

Další články