Seznamte se s novou aplikací pro videoblogery!

Nová aplikace pro videoblogery

Dnes se dá vydělat skutečně na všem. V současné době se mnoho mladých lidí touží zviditelnit na sociálních sítích. Pokud je člověk na sociálních sítích viděn, přináší něco lidem, tak na tomto může dokonce i zbohatnout.  Vždyť se podívejte na youtubery, kteří mnohdy natáčí naprosté hlouposti, přesto vydělávají v patnácti letech více, než dva průměrně vydělávající občané Česka. Je to neférové, ale je to bohužel tak. Navíc nyní se jejich platy mohou zvednout, protože Facebook se rozhodl spustit novou aplikaci, která bude videoblogerům pomáhat. O co se jedná?

Jedná se o aplikaci, která je zatím dostupná jenom pro iOS. Jedná se o aplikaci nazvanou Creators a podle všeho by měla vytvářet mnohem lepší videa – měla by být pestřejší, živější, kvalitnější, a to i během živého vysílání.

Facebook si tedy na své konto připsal další aplikaci

Ve společnosti Facebook se nyní s těmi aplikacemi doslova přetrhl pytel. Před nedávnem to byl Messenger pro děti do třinácti let, nyní přichází aplikace, která je určena pro tvůrce videoobsahu. Je navržena naprosto jednoduše, pro amatéry. Dá se s ní vytvořit skutečně jednoduše a kreativně zajímavé video plné zajímavých efektů.

Tato aplikace například umožňuje přidat intro nebo závěrečné efekty do videa, a to i do živého vysílání. Tato novinka by tedy skutečně mohla nadchnout velkou škálu lidí. Kromě toho můžete video obohatit o rámečky nebo o nálepky, a to opět i u živého vysílání. Efekty je možné střídat, můžete si s nimi různě hrát, dokonce je můžete kombinovat.

Kdy bude dostupná aplikace pro Android?

Majitelé zařízení s Androidem si budou muset ještě chvilku počkat. Nebudete však čekat dlouho, tato aplikace by se měla i světu Androidu ukázat během měsíce či dvou. Budete to mít tedy jako takový opožděný dáreček pod stromeček od společnosti Facebook.

Další články