Další nové hry v Messengeru – jakými se můžete zabavit?

hry Messenger

Každý den máme v rukou telefon a většinu času strávíme tím, že si pomocí Messengeru a sociální sítě Facebook s někým dopisujeme. Je to poměrně snadná cesta k tomu, abychom se domluvili s daným člověkem na schůzce. Díky takto rychlé komunikaci navíc můžeme lehce zůstávat v kontaktu s těmi, kteří bydlí několik set kilometrů daleko.

Messenger byl pro mnohé lidi jenom aplikace, pomocí níž jsme si mohli dopisovat s přáteli, rodinou, známými i neznámými, ale pro tyto účely už tato aplikace není. Tedy už ne tak úplně. Messenger zhruba od jara letošního roku přidal k možnostem i hraní her, které můžeme hrát i s našimi přáteli. Jedná se o poměrně jednoduché hry, které chytnou natolik, že se od nich nemůžete odtrhnout.

V současné době však v této aplikaci nenajdete jenom hry jako takové, ale jsou spuštěny i nové herní funkce, díky kterým můžeme překonávat úrovně a díky kterým můžeme využívat zajímavé herní režimy.

Co můžeme u her využít?

Uživatele u těchto messengerových her rozhodně zaujme ti, že si tato aplikace dělá své vlastní žebříčky, a tak lehce kontrolujete to, že vás přítel nepředběhl. Popřípadě se díky žebříčkům lehce můžete překonávat ve svých výsledcích. Mimo to se dají hrát i nejrůznější turnaje, které jsou dokonce za nějakou odměnu, a tak hraní bude dokonce i s motivací.

Jaké hry jsou nejpopulárnější?

Her bude v blízké době samozřejmě přibývat, doposud se však k těm nejlepším a nejpopulárnějším řadí hlavně Zynga’s Words With Friends, což je hra na bázi oblíbené společenské deskové hry Scrabble.

V blízké budoucnosti má k hrám přibýt také oblíbený had, kterého známe z těch klasických tlačítkových telefonů. Než se však had dostane do seznamu těchto her, vybírat si aktuálně můžete ze zhruba padesáti her, které jsou do této aplikace přidané. V tomto seznamu nepřibudou jenom samotné hry, ale samozřejmě se můžete těšit na další nové funkce a herní režimy.

Další články