Co dalšího testuje Facebook?

Co dalšího testuje Facebook

Žijeme v době internetu. Neustále jsme ovlivňováni tím, co vidíme na internetu, co čteme, co sdílíme. Konkrétně na sociálních sítích trávíme více času, než je zdrávo. V průměru na sociálních sítích trávíme tři hodiny denně – pokud si to tedy sečteme s hodinami, které spíme, s hodinami, které trávíme v autě nebo v městské hromadné dopravě či při vaření, je to skutečně mnoho. Co však na sociálních sítích vidíme? Jsou to jenom nápady, které nám mění životy. Třeba takový Facebook – bez něj si už nedokážeme představit náš každodenní život. Aby byl Facebook stále lídrem na trhu, musí stále přicházet s novinkami, které lidi zaujmou. Například nyní se testuje opět jedna nová věc.

Testování Facebooku se vždy vztahuje jenom na určité uživatele a na základě výsledků se určí, pokud se novinka dá do pohybu celosvětově či nikoliv. Tak to je i s novinkou, kterou nyní řada uživatelů zaregistrovala v podobě možnosti pozastavit sledování přátel. Zaregistrovali jste tuto novinku?

Vypnutí sledování příspěvků jedním kliknutím

Mnoho lidí má přátele, od nichž nechce sledovat jejich příspěvky. Pokud i vy máte takové přátele, můžete si nyní vypnout sledování příspěvků až na čtyřiadvacet hodin. Lze to taky pozastavit na třicet dnů nebo na sedm dnů – záleží jenom na vás.

Tato funkce nebyla hlášena jako oficiálně testovaná – novinky si všiml portál TechCrunch a ihned o ní dal vědět světu. Jedná se o funkci, která má sloužit jako jakási alternativa místo permanentního zrušení sledování či odstranění z přátel.

Kde tuto funkci najdu?

Pokud jste těmi, kteří mohou vyzkoušet či testovat tuto novinku, funkci najdete v nabídce pod ikonou tří teček v horním pravém rohu příspěvků. Zde najdete taky možnost pro skrytí nebo hlášení příspěvků.

Zde pak zvolíte, na jak dlouhou dobu chcete příspěvky přestat odebírat. Po uplynutí doby se automaticky opět ukážou mezi vašimi příspěvky na zdi.

Další články