Facebook bez reklam? Jedině za peníze

Facebook bez reklam

Taky vás na nejznámější a nejrozšířenější sociální síti Facebook štvou reklamy? Jedná se o skutečně nepříjemná a doslova otravná oznámení, kterých Facebook přidává na svou síť stále víc. V současné době se s reklamami setkáme dokonce i v aplikaci Messenger, kterou jsme do nynějška využívali víc z toho důvodu, že nám v ní nevyskakovali zmiňovaná reklamní upozornění. Facebookové zdi jsou plné reklam, příspěvky svých přátel už ani nevidíme, což je samozřejmě špatně. Kvůli tomu jsme si účet na této sociální síti zakládali. Facebook však nyní přišel nejen s omluvou, ale také s řešením, které se nám však nelíbí. Tím řešením je placený Facebook, který bude samozřejmě oproštěn od všech reklam.

Z Facebooku se stává aplikace jako každá jiná

Pokud stahujete na internetu mnohé zajímavé aplikace nebo hry, určitě vás také zaráží až zbytečně velké množství otravných reklam. Aplikace sociální síti Facebook byla zatím jakousi výjimkou, bohužel nyní je jednou z nich.

Jelikož Facebook nechce z reklam slevit, jelikož mu za poslední rok vydělaly přes čtyřicet miliard dolarů, rozhodl se, že kdo po reklamách netouží, ten si bude muset za bez propagační Facebook zaplatit. I z Facebooku se tak stane běžná hra či aplikace, která chce jenom vydělat.

Vrátí se ztracená pověst?

Pokud sledujete dění okolí Facebooku, jistě jste postřehli, že se nyní snaží vrátit svou ztracenou důvěru. Tu ztratil tehdy, kdy se ukázalo, že společnost starající se o Trumpovu prezidentskou kampaň z Facebooku ukradla data skoro devadesáti milionům uživatelů. Facebook se tak najednou stal nedůvěryhodnou sociální sítí a nyní se snaží získat důvěru zpět. Tím, že sociální síť zpoplatní, si však ztracené uživatele zpátky nezíská.

Facebook láká uživatele ke koupi bez reklamové verze tak, že jim slibuje, že osobní údaje kupujících uživatelů budou pod stoprocentní ochranou. To by však měly být všechny účty uživatelů nebo ne?

Další články