Už jste viděli policejní stránku? Má na FB velký úspěch!

policejní stránka na fb

Facebook je dnes lídrem mezi sociálními sítěmi. Aby si tento post udržel, tak se neustále snaží o nové a nové věci, které by se nám, uživatelům, mohli líbit. V poslední době se však ukázala světu stránka, s níž nemá Facebook nic do činění – tedy jenom na to, že dovolil tuto stránku založit. Jedná se o policejní stránku, která dneska je denně opravdu hojně navštěvovaná.

Když můžou mít svou vlastní stránku teenageři, kteří natáčí své dny, které zajímají jenom ještě mladší generaci, když můžou mít své stránky kulturisti nebo média, proč by taky nemohli mít svou vlastní stránku policisti. Ti se rozhodli zaujmout svět nově založenými facebookovými stránkami, které nabízejí pohled do zákulisí policejního dne.

Pokud se zajímáte o to, jak vlastně takový policista pracuje, pak byste tuto stránku rozhodně měli navštívit, protože se jedná o něco, co jen tak někde neuvidíte.

Kolik lidí ji doposud navštívilo?

Na to, že se stránka dala do pohybu v polovině října, během prvního dne ji navštívilo více jak 63 tisíc lidí. Zhruba 6 tisíc už stránku aktivně po prvním dnu sledovalo.

Co tato stránka uživatelům přináší?

Tyto stránky se staly natolik populární, že ji začali zařizovat všichni policisté z každých zemí. Lidé tak mají jako na dlani ukázku toho, jak vlastně takový policejní život funguje. Většinou zde nalezneme i aktuální fotografie z aktuálních vyšetřování, dále najdeme taky celou řadu fotografií z míst činu. Zkrátka a dobře nahlédneme takto do zákulisí tohoto nebezpečného, ale nezbytného povolání.

Navíc je to skvělý způsob, jak můžou policisté informovat veřejnost o aktuálních věcech, o tom, kdo se hledá, jak mohou pomoct, jakým oblastem se vyhýbat z důvodu pobíhání nějakého psychopata. Lidé přece jenom jsou nyní ovlivňováni sociálními sítěmi, na kterých tráví poměrně hodně času. Už se tak dlouho nedívají na televizní noviny nebo zpravodajství (je to hlavně z toho důvodu, že už málokteré zprávy přináší podstatné informace).

Další články