Věděli jste, že někteří uživatelé nemohou psát delší zprávy než jiní?

Délka zpráv na fb

Každý z nás dneska vlastní chytrý telefon, což je možnost, jak být neustále online. V současné době si zakládáme na tom být online, protože je to způsob, jak můžeme držet krok s dobou. Obdivuhodní lidé jsou však ti, kteří se rozhodnou být na chvilku offline. Nicméně jestli spadáte do té první kategorie, možná by vás zajímalo, že někteří uživatelé nemohou psát delší zprávy než jiní uživatelé. Možná vás to dokonce pohoršuje, vždyť Facebook je tu od toho, abyste udržovali kontakty s těmi, kteří jsou daleko, ale i s těmi, kteří jsou blízko. Přijde vám to možná neférové, proto se tomu pojďme podívat „pod pokličku“.

U Facebooku jsme byli zvyklí na to, že jsme mohli psát zprávy, které byly dlouhé od nevidím do nevidím. Jenže nyní část uživatelů dlouhé zprávy psát nemůže. Kde se stala chyba, proč nemůžeme psát delší zprávy než jiní?

Koho tato chyba postihuje?

Pokud vlastníte zařízení s Androidem, nic vás nepostihlo. Vy nepatříte mezi ty uživatele, kteří bohužel nemohou psát delší zprávy. Tato „chyba“ postihuje zatím hlavně vlastníky iPhonů a jiných Apple zařízení, která mají operační systém iOS.

Podle všeho samotná společnost Facebook o tomto problému ví a napravuje jej.

Kolik slov vlastně můžeme napsat?

Kdyby se dalo napsat víc, než tři slova, nikdo by to nebral jako nějakou velkou chybu. Jenže délka toho, co můžeme poslat, se skutečně omezila na dvě, tři slova, v nichž nikdy neřekneme druhému všechno, co potřebujeme.

Jestli by vás zajímalo, jak to vlastně probíhá, je to takto – lidé zkrátka napíšou dvě, tři slova a následně jim psaní textu naprosto zamrzne. Nepomůže ani restart telefonu nebo aplikace, dokonce ani odinstalování a následné nainstalování aplikace.

Je to problém, který postihuje jenom pár uživatelů, kteří používají iPhone či jiné Apple výrobky s operačním systémem iOS.

Další články