Všimli jste si komentářů s barevnými podklady?

barevné pozadí

Žijeme v době internetu. Na internetu dneska trávíme hromadu času, je to pro nás jakási droga, které se nechceme vzdát. Hlavně hodně času trávíme na sociálních sítích, kde se neustále bavíme s těmi, kteří jsou od nás daleko, ale na druhou stranu zapomínáme na ty, kteří jsou hned vedle nás. Samozřejmě nejvíce času trávíme na sociální síti Facebook. Díky tomu, že je Facebook ve vedoucí pozici, měl by se neustále snažit o to, aby na této příčce taky setrval. A tak se snaží o různé novinky.

V poslední době jsme mohli zaregistrovat například takové novinky, které jsou trochu barevnější. Jedná se konkrétně o novinku v případě komentářů. Všimli jste si, že když chcete druhému napsat komentář či vzkaz na jeho facebookovou zeď, můžete jí dát barevný podklad?

Barevný podklad je zatím v testování

Barevný poklad u komentářů je zatím v testování, i když to tak nevypadá. Existují dvě skupiny lidí – jedna je ta, které to naprosto nevadí a která je dokonce ráda, že takový podklad je, druhá je spíše proti této novince. Přece jenom vám vždycky z ničeho nic barevný poklad vyjede na vaší zdi a málokdy se stane, že si ho nepřečtete. Právě to je taky účel těchto barevných podkladů – mají zaujmout. Pokud například někdo píše svůj status s tímto pokladem, nikdo ho rozhodně nepřehlédne.

Barevný poklad však nemůžete využít jenom u příspěvků na cizích zdích, ale také je možné je využít u typických komentářů pod fotkou například. Díky takovému zbarvenému komentáři si lidé hned všimnou, že jste příspěvek okomentovali a jak.

Takovou možnost má zatím jenom mobilní aplikace

Jestliže používáte Facebook jenom přes počítač, pak se nesetkáte s možností zbarvit své komentáře u příspěvků. To je zatím jenom možnost mobilní aplikace. Opět je to však v testování a kdo ví, jestli to na této sociální síti bude k dispozici i v budoucnu či nikoliv.

Další články