Do Česka se přiřítila seznamka od Facebooku

Do Česka se přiřítila seznamka od Facebooku

Už jsme dříve říkali, že se Facebook rozhodl konkurovat Tinderu a dalším světově rozšířeným seznamkám. Ještě donedávna však seznamka od Facebooku byla záležitostí jenom zahraničí, kde probíhalo testování a zkoušení. Ukázalo se však, že Facebook seznamka je schopná konkurovat dalším seznamkám, proto s pompou zavítala i do České republiky. Pojďme se jí tedy podívat na zoubek.  

Už dávno neplatí, že je Facebook jenom sociální sítí. Je to dnes mocný nástroj, který by se klidně mohl použít k ovládnutí lidstva. Dnes je to obrovská společnost, pod kterou spadá také regulérní bazar, reklamka nebo nyní i seznamka.  

Pro všechny, kteří jsou nezadaní 

Podle Marka Zuckerberga hlavní impuls k vytvoření seznamky byl status “nezadaný”. Tento status má na svém profilu více jak dvě stě milionů uživatel. Jestli je tato informace na každém profilu pravdivá nebo ne, to je jenom otázkou, ovšem Mark Zuckerberg se rozhodl všem těmto lidem pomoct. Proto vytvořil seznamku, která má dát dohromady právě ty, kteří lásku ve svém životě zatím nemají.  

Je však třeba podotknout, že nová seznamka nemá být určená na krátkodobé vztahy. Hlavním cílem bude hlavně hledat a budovat dlouhodobé vztahy, nikoli krátkodobé zálety nebo úlety. S tímto účelem byla seznamka vytvářena a takto by měla fungovat.  

Facebook Dating konečně v Evropě 

Sice nová seznamka měla trochu problémy do začátku, ale naštěstí se všechny výtky od evropské komise vyřešily, tudíž spuštění nové služby už nic nebránilo. Evropa tak nyní může využívat službu Facebook Dating, jak se ostatně nová seznamka od Facebooku jmenuje.  

Je nyní otázkou, jestli se bude těšit stejně velké popularitě jako v zahraničí. V zahraničí službu využilo zatím kolem jedné a půl miliardy lidí. Z předchozích zkušeností a ze statistik jiných českých seznamek je však pravděpodobné, že služba bude opravdu využívána. 

Další články