Facebook spouští svou vlastní seznamku

Nemáte k sobě vysněného partnera? Chcete žít konečně na hromádce s někým, kdo vám rozumí, kdo vám sedne jako člověk či kdo vás bude chápat? V současné době prahne po lásce skutečně velké množství lidí. Jelikož ale nemají mnoho času na to, aby chodili na večírky nebo se seznamovali tváří v tvář, raději se přihlašují do online seznamek, kde hledají svého vysněného partnera. A jelikož popularita seznamek tak roste, i Facebook se rozhodl přijít se svou vlastní seznamkou, která by měla pomoct najít lidem jejich vysněnou polovičku.  

O seznamce od společnosti Facebook jste se již mohli leccos dozvědět. Není to nic nového, tato informace vyplynula na povrch poměrně dávno. Teprve nedávno ale došlo k jejímu úspěšnému spuštění. Bohužel se zatím jedná jen o testovací provoz. Seznamka tedy byla spuštěna pouze ve dvaceti zemích světa. Podle předpokladů má být o seznamku velký zájem, tudíž je zde velká pravděpodobnost, že se seznamka velice rychle rozroste i do dalších zemí.  

Zatím je seznamka dostupná mimo Evropu, do Evropy by se měla dostat začátkem příštího roku. Nezadaní tak budou muset ještě chvilku vydržet a budou muset strávit Silvestra opět sami nebo jen se svou rodinou.  

Jak nová seznamka funguje? 

I když se seznamka od společnosti Facebook do České republiky ještě nedostala, víme, jak funguje či jak bude fungovat. Seznamku budou moct používat jenom lidé, kteří mají alespoň osmnáct let. Ve službě si tito lidé budou moct vytvořit samostatný profil, z původního facebookového profilu se přenese jenom jméno a věk. Ostatní informace budou moct lidé přenášet jen na základě svého vlastního úsudku.  

V rámci seznamky se budou moct sdílet i příběhy z Instagramu i Facebooku.  

Seznamku půjde propojit s Instagramem 

Pro mnohé zájemce o tuto seznamku je dobrá zpráva to, že se bude moct dát profil na seznamce propojit s Instagramem. 

Další články