Přestup Ronalda jako zpráva roku. Facebook ho chce alespoň do své reality show

Ronaldo a facebook

Zajímáte se o svět fotbalu? V tom případě jistě víte, že se nyní mluví o přestupu století, který nemá na svědomí nikdo jiný než Cristiano Ronaldo. Cristiano Ronaldo dlouhou dobu kopal za ostřílený Real Madrid, což je všeobecně známý fakt. Jenže letos se rozhodl pro přestup století a zamířil do italského Juventusu, který za tak obrovskou hvězdu zaplatí obrovskou sumu peněz. Tento přestup samozřejmě vyvolal celou řadu emocí zejména u fanoušků. Juventus si nyní získal tak obrovskou pozornost, která mu již zaplatila to, co do přestupu investoval. O Ronalda je však najednou zájem i ze stran sociálních sítí. Například zájem o něj má i Facebook, který si Ronalda koupil do své reality show.

To, že Ronaldo začne spolupracovat s Juventusem, asi nikdo nečekal. Už vůbec nikdo nečekal ale to, že začne spolupracovat se sociální sítí Facebook, která se rozhodla ho umístit do své nové reality show. Kolik za takovou show dostane a jak vypadá celá spolupráce?

Odměna se počítá v milionech dolarů

Ronaldo se už dávno neřadí k těm sportovcům, kteří jsou málo placení. Naopak se řadí k nejlépe vydělávajícím sportovcům světa. Jeho jmění se nyní navýší o dalších deset milionů dolarů, protože nyní se upsal ke spolupráci se společností Facebook.

Jak jsme zmínili, začal spolupracovat na reality show Facebooku, v níž se má objevit. Za show dostane zmiňovaných deset milionů dolarů (což je zhruba osm a půl milionů eur) a objeví se ve všech třinácti částech facebookové show.

Jak celá spolupráce probíhá a co obsahuje?

Zatím není zcela jasné, na čem konkrétním se dohodli. Spolupráce by rozhodně neměla skončit jenom u třinácti dílů reality show, ale měla by pokračovat i dál. Zatím je spolupráce domluvena na zmiňované reality show, která bude pojednávat o ženském fotbalovém klubu z New Yorku.

Další články